View Information
W Istanbul
Suleyman Seba Cad No. 22 · Akaretler · Istanbul 34357 · Turkey
Telefon:
+90 212 381 2121
· Fax:
+90 212 381 2199
· Yerel Saat:
00:14
· Hava:
Az bulutlu,
13 °C
mask
specialoffer-bg
Check In
#
Check Out
#
Oda(lar)
Kişi Sayısı
Oda başına çocuk sayısı.

Akaretler

Tarihi Akaretler Sıraevlerin çağdaş başyapıtı. Yaldızlı kubbe ve minarelerin çevrelediği bir şehirde göz alıcı bir ihtişam. Bir yanda modern iş hayatının dinamizmi ile en son moda diğer yanda tarih dolu bambaşka bir şehir. W Istanbul'da her iki dünyanın da keyfini süreceksiniz.

Modern W Yorumu

Görkemli binaların W yorumu ile modern zaman maceraperestlerinin hizmetine sunulduğu bu benzersiz mekanda bahçe, teras veya kabanalı, wi-fi bağlantılı, özel W yataklı, sürprizli ve zevkli konfor detayları ile donatılmış oda ve suitlerinde, kendinizi kral gibi hissedeceksiniz.

Farklı Ambiyanslar, Eşsiz Tatlar

Bırakın şımartan hizmetlerimiz etrafınızda dolaşıp başınızı döndürsün. W LOUNGE'un sıradışı, eklektik ortamında kokteylinizi yudumlayın, OKKA'nın modern bir bistro ortamında klasik bir kebap mutfağı zengin meze ya da dünyanın her yerinden iç gıdıklayıcı lezzetler sunan THE ROCKS BY MINYON'un minik, samimi ve enfes yemekleri tadın...peki SIP'te vakit geçirmeye ne dersiniz? Rahat koltuklarında sizi oturup bir içki içmeye, kitabınızı karıştırmaya, belki bir oyun oynamaya davet eden Sip, 'hip'in tanımı olan bir yer.

Yeni! W Hotels mobile app.İndir! Müzik Dinle. Sipariş Ver. Rezervasyon yap. Download >>

W Istanbul'da Özel teklifler

 

Haftasonunuzun SESİNİ BİZİMLE AÇIN: Kahvalti & Odada Internet,  Ücretsiz film izleme, Geç Check Out ve % 20 W Day Spa'da indirim imkanı! Rezervasyon
 
Suite Offers W Istanbul
Suit Odanızı buradan seçebilirsiniz >>