View Information
W İstanbul
Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler · İstanbul34357 · Türkiye 
Telefon:
+90 212 381 2121
· Fax:
+90 212 381 2199
· Yerel Saat:
15:16
· Hava:
Az bulutlu,
8 °C
mask
Burlesque
specialoffer-bg
Check In
#
Check Out
#
Oda(lar)
Kişi Sayısı
Oda başına çocuk sayısı.

BURLESQUE PARTY @ W LOUNGE

Muhteşem bir koreografiyle sunulan, özel kostümleri içindeki dansçıların 50'lerin müziğini ve şıklığını yansıtan stiline eşlik eden erotizmin muziplikle birleştiği "Burlesque", Türkiye'de ilk defa gerçekleşecek! Dünyanın en önemli eğlence merkezlerinde herkesi kendine hayran bırakan "Burlesque Şov" 15 Ocak Cuma akşamı, W Lounge da ve dünyanın viski sembolü Jacks Daniel's işbirliği ile İstanbul'un aklını başından alacak!

2010 yılının en iddialı ilk partisi başlıyor... New York, Londra, Barselona, Paris gibi dünyanın en büyük eğlence şehirlerinde ve son yıllarda en hip ve elit kulüplerde düzenlenen burlesque şovları ile DJ performansının birleşimi "Burlesque Party" konseptini İstanbul'a taşıyan eğlence fenomeni D'AUTRY EVENTS ,W Lounge da ve dünyanın en özel viski markası Jack Daniel's ile 15 Ocak Cuma akşamı İstanbul'un eğlence hayatına bir ilk daha katacak! 

50'li yılların gece hayatının unutulmaz gösterilerinin eğlencesini ve tarzını, kabare ve striptizle süsleyerek kimi zaman muzip kimi zaman erotik öğelerle sunan, lüks kostümlerle çarpıcı koreografinin birleştiği "Burlesque Şov", dünyada eğlencenin trendlerini belirleyen tüm noktalarda çok özel bir ilgiyle karşılanıyor. New York'taki dünyaca ünlü "The Box"un haftalık burlesque şovlarının yapımcısı Glow Swanson ve Roberto Cavalli'nin gözde burlesque dansçısı Dorothy Shaw 'ın sunacağı özel performans sonrasında dünyanın en önemli DJ'lerinden Paris Les Bains Douches resident ti ve Kylie Minogue partylerinin DJ i Leomeo, müziğini İstanbul'a sunacak. 

Chill- out ve lounge müzik tarzının yanı sıra happy house ve progressive setleriyle çığır açan DJ Leomeo, Paris, Londra, Tel Aviv, Barselona, Madrid, Prag, Roma ve Bangkok gibi şehirlerde misafir DJ olarak parçalarını çalarken, Köln'deki "Pleasure X Party", İbiza'daki "Space" ve Londra ve New York'un en ünlü kulüplerinde DJ olarak performans sergiliyor. 

Erotizmin muziplikle dans ettiği, muhteşem vintage tarzının kostümlere yansıdığı, 50'lilerin ihtişamını ve eğlencesini özel bir koreografiyle sunan burlesque, kendisi kadar seksi ve eğlenceli İstanbul'u baştan çıkartmaya geliyor! 

Lounge için rezervasyon yaptırmanızı önemle rica ederiz 
0212 381 21 92

Dress code:40's 50's glamour,black tie