W İstanbul

4.2 

Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler, İstanbul, 34357, Türkiye   •  Hava:   

Yerel Saat Telefon +90 212 381 2121

4.2

COOL CORNER SÜİT

Kendini yepyeni ve kocaman Cool Corner Süit’e at ve arkana yaslan!

Odanda kafa dinleyip, yine kendi salonunun keyfini sür! Ardından, göz kamaştıran Boğaz manazarasını seyrederek, balkonunda kokteylini yudumla!

Daha geniş bir alana mı ihtiyacın var?

Merak etme. Sadece sana özel ekstra 158,5 m2 alanı da sunuyoruz. Cool Corner Suit (74 m2), Studio Suit’le (46m2) beraber, Mega Room’u da kapsayarak (38,5m2) sana 3’ü bir arada bir süit imkanı sağlıyor! Tüm odaların kendine ait balkonları ve özel alanları da mevcut.

Modern ve sofistikenin buluştuğu yer! Tamamen kişiye özel ayrılmış bu 3 süit’i alın ve içinde kendini kaybet!

Cool Corner Suite standart suitlerin yanı sıra, sana kocaman bir alan ve hayalini kurduğun Boğaz manzarası ile beraber, güneş ışığını bol bol içine çekebileceğin bir ortam sunuyor! Modern ve Osmanlı tasarımlarıyla, dekoratif ışıklandırılmasıyla, LG Electronik düz ekran TV ve en sevdiğin müzikleri dinlemek için Bose Wave ses sistemi hepsine dahil! Wireless Internet’te sörf yapmak ve konferans call, voicemail, speaker/caller ID gibi bütün özelliklere sahip telefonunda konuşmak ise her süite lazım! Uyku vaktin geldiğinde ise, 350 ip linen’le, kaz tüyü yorgan ve yastıkları üstünde bulunan kocaman bir W imzalı yatağa kendini at ve günün yorgunluğunu çıkar!

Osmanlı tasarımlarıyla hazırlanmış mermerle kaplı banyonda ise tuvaletin ve küvetin ayrı alanlarda bulunuyor.

  • İki ayrı teras ve sandalyeler
  • Rainforest duş
  • Duvara monte LCD TV

Tüm oda kategorileri için Standart Hizmetleri görüntüle.