W İstanbul

4.2 

Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler, İstanbul, 34357, Türkiye   •  Hava:   

Yerel Saat Telefon +90 212 381 2121

4.2

EXTREME WOW SÜİT

Boğazda güneşin batışını izlerken terasta rahatladığını veya fonda şehrin ışıltılı silueti eşliğinde ferah oturma odasının keyfini sürdüğünü hayal edebiliyor musun? Biz ettik, ve bunların tamamı her şeyi en ince detayına kadar düşündüğümüz Extreme Wow Süit'de bulunuyor - getirmen gereken tek şey kendin!

Bose wave radyo bir hayal âlemine dalmana yardımcı olurken güne zevkini okşayan yastık kılıfı, pelüş yastık, geniş 350 ilmekli çarşaf ve kaz tüyü yorganla bezenmiş en lüks W imzalı yatağınızda başla veya günü W imzalı yuvarlak yatağında sonlandır - kendine özgü açık konseptli ana yatak odasını asla terk etmek istemeyeceksin. Yatağından çıktığında, panoramik manzaranın önünde zaman geçir veya LG Electronics Düz Ekran LCD TV, Philips DVD oynatıcı ve kendine ait DJ seti, son teknoloji eğlence merkezi gibi oturma odanın dikkatle işlenmiş ayrıntılarında zaman geçir. Yumuşacık bornozlarımız gibi şık ve rahat kıyafetlerimizi giymenizi ve vakit geçirirken olağanüstü MixBar'ın sunduğu leziz sürprizleri keşfetmeni öneriyoruz. Gökyüzünde parlayan güneşin sıcaklığını hisset veya Akdeniz havasının tazeliğinin yüzüne vurması için pencerelerini aç.  Dekorasyon eşyalarından ışık düzenlemesine kadar süitin her köşesinde tam uyum içerisinde çalışan modern tasarım ile Türk tasarımının zarif karışımının tadını çıkar.

Sosyalleşmeye hazır mısın? Büyüleyici şehir ışıklarını gösteren yüksek, kemerli ahşap pencerelerinin oluşturduğu görkemli ortamda taze hazırlanmış kokteyl karışımlarını servis eden zevkle döşenmiş samimi yemek odasıyla birlikte gerçek ev sahibi sensin. Veya muhteşem manzaralı özel terasında rahatla. Bir süreliğine işlerini yoluna koyman mı gerekiyor? Büyük deri masada kablolu ağa eriş veya kablosuz Yüksek Hızlı İnternet Erişim sağla, tek noktadan teknoloji bağlantısı için veri portu, konferans görüşme, hoparlör/arayan kimliği ve sesli mesaj için iki telefon hattı özelliklerinden faydalan.

Osmanlı tarzında tasarlanmış hamamı en önemli unsuru köpüklü banyo içerisinde gençleşmeni ve nihayetinde rahatlamanı sağlayan hamamdır. Hamamın sunduğu hazzı yaşa veya orman yağmurlarını andıran duşundan süzülen su altında kendini yenile. Küvetin yanındaki W ziyaretçilerine özel limon + adaçayı banyo ve vücut ürünlerinden oluşan Bliss® altılı paketle stresini atmak için büyük küvetine tamamen gömülerek vakit geçirmeyi unutma. (170 metre kare)

  • Bar
  • Yemek Odası
  • Oturma Odası
  • Özel Teras
  • Hamam
  • Buhar Odası
  • Orman yağmuru duşu
  • Üç adet LG Düz ekran TV
  • DJ Kabini
  • 1 1/2 Banyo

E Wow Suite KrokismallTüm oda kategorileri için Standart Hizmetleri görüntüle.