View Information
W İstanbul
Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler · İstanbul34357 · Türkiye 
Telefon:
+90 212 381 2121
· Fax:
+90 212 381 2199
· Yerel Saat:
17:44
· Hava:
Genelde yağmurlu,
13 °C
mask
specialoffer-bg
Check In
#
Check Out
#
Oda(lar)
Kişi Sayısı
Oda başına çocuk sayısı.

EXTREME WOW SUIT

Boğazda güneşin batışını izlerken terasta rahatladığınızı veya fonda şehrin ışıltılı silueti eşliğinde ferah oturma odasının keyfini sürdüğünüzü hayal edin. Biz yaptık ve bunların tamamı her şeyi en ince detayına kadar düşündüğümüz Extreme WOW Suiti'nde bulunuyor - getirmeniz gereken tek şey kendiniz.

Bose wave radyo bir hayal âlemine dalmanıza yardımcı olurken güne zevkinizi okşayan yastık kılıfı, pelüş yastık, geniş 350 ilmekli çarşaf ve kaz tüyü yorganla bezenmiş en lüks W imzalı yatağınızda başlayın veya günü W imzalı yatağınızda sonlandırın - kendine özgü açık konseptli ana yatak odasını asla terk etmek istemeyeceksiniz. Yatağınızdan çıktığınızda, panoramik manzaranın önünde zaman geçirin veya 42 " LG Electronics Düz Ekran LCD TV ve Philips DVD oynatıcı; seçim yapmakta zorlanacağınız favori filmleri içeren geniş medya kütüphanesinden oluşan son teknoloji eğlence merkezi gibi oturma odanızın dikkatle işlenmiş ayrıntılarında zaman geçirin. Yumuşacık bornozlarımız gibi şık ve rahat kıyafetlerimizi giymenizi ve vakit geçirirken olağanüstü Mix Bar'ın sunduğu leziz sürprizleri keşfetmenizi öneriyoruz. Gökyüzünde parlayan güneşin sıcaklığını hissedin veya Akdeniz havasının tazeliğinin yüzünüze vurması için pencerelerinizi açın.  Dekorasyon eşyalarından ışık düzenlemesine kadar süitinizin her köşesinde tam uyum içerisinde çalışan modern tasarım ile Türk tasarımının zarif karışımının tadını çıkarın.

Sosyalleşmeye hazır mısınız? Büyüleyici şehir ışıklarını gösteren yüksek, kemerli ahşap pencerelerinizin oluşturduğu görkemli ortamda taze hazırlanmış kokteyl karışımlarını servis eden zevkle döşenmiş samimi yemek odasıyla birlikte sizler gerçek ev sahibisiniz. Veya muhteşem manzaralı özel terasınızda rahatlayın. Bir süreliğine işlerinizi yoluna koymanız mı gerekiyor? Büyük deri masada kablolu ağa erişin veya kablosuz Yüksek Hızlı İnternet Erişim sağlayın, tek noktadan teknoloji bağlantısı için veri portu, konferans görüşme, hoparlör/arayan kimliği ve sesli mesaj için iki telefon hattı özelliklerinden faydalanın.

Osmanlı tarzında tasarlanmış hamamı en önemli unsuru köpüklü banyo içerisinde gençleşmenizi ve nihayetinde rahatlamanızı sağlayan hamamdır. Hamamın sunduğu hazzı yaşayın veya orman yağmurlarını andıran duşunuzdan süzülen su altında kendinizi yenileyin. Küvetin yanındaki W ziyaretçilerine özel limon + adaçayı banyo ve vücut ürünlerinden oluşan Bliss® altılı paketle stresinizi atmak için büyük küvetinize tamamen gömülerek vakit geçirmeyi unutmayın. (170 metre kare)

  • Bar
  • Yemek Odası
  • Oturma Odası
  • Özel Teras
  • Hamam
  • Buhar Odası
  • Orman yağmuru duşu
  • Üç adet 42" Düz ekran TV
  • DJ Kabin
  • 1 1/2 Banyo

E Wow Suite Krokismall