View Information
W İstanbul
Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler · İstanbul34357 · Türkiye 
Telefon:
+90 212 381 2121
· Fax:
+90 212 381 2199
· Yerel Saat:
15:11
· Hava:
Az bulutlu,
8 °C
mask
Welcome to Istanbul
specialoffer-bg
Check In
#
Check Out
#
Oda(lar)
Kişi Sayısı
Oda başına çocuk sayısı.

Özellikler

Avrupa ve Asya kıtalarının kesişme noktasında bulunan ilk W otelini nerede mi bulabilirsiniz?  Şehrin en yeni ve gözde adresi olan Akaretler Sıraevler bünyesinde yer alan W Istanbul'da tabii ki...

Akaretler Sıraevlerin çağdaş başyapıtı...  Yaldızlı kubbe ve minarelerin çevrelediği bir şehirde iddialı bir ihtişam...  Bir yanda iş hayatının dinamizmi ve sınırsız alışveriş olanakları diğer yanda tarih dolu bambaşka bir dünya...  W Istanbul her iki dünyanın da en mükemmel örneklerini sunuyor.

W Istanbul'un sınırsız önerilerinden bazıları; sıcak ve samimi W Lounge'da bu mekana özel olarak yaratılmış olan kokteyleri denemek veya FIT® spor salonundaki yoğun bir work-out seansını takip edin.

Görkemli binaların W markasinin yorumu ile modern zaman maceraperestlerinin hizmetine sunulduğu bu benzersiz mekanda, bahçe, teras veya kabana alternatifli, wi-fi bağlantılı, özel W yataklı, sürprizli ve zevkli konfor detayları ile donatılmış oda ve suitlerinde, kendinizi kral veya kraliçe gibi hissetmeniz çok normal.

İlham bulmak, dinlenmek veya canlanmak için yeni trendlerin mekani olan W Lounge'u seçebilirsiniz.  Akaretler Siraevleri ve çevresi İstanbul'un en iyi restaurantlari ve barları ile dolu olmasına rağmen özel bir aksam yemeginin tadini cikartabilmek icin W İstanbul'dan dışarı adımınızı atmak zorunda degilsiniz. 

Her türlü konfor ile donatılmış olan odanıza çekildiğinizde en gelişmiş teknolojik altyapılar ile sunulan değişik hizmetlerin  ve hoş sürprizlerle dolu Munchie Box'in keyfine varacaksınız.  Calişmanız mı lazım? Odaniz bunun için gerekli- tüm dünya ile bağlantınızı kesintisiz olarak sağlayacak- her türlü donanıma sahip.  Başka herhangi birşeye ihtiyacınız olursa, Whatever/Whenever® ekibi 24 saat, 365 gün hizmetinizde.

İster iş ister tatil amaçlı burada olun, W Istanbul her iki dünyanın da tadını çıkartabilmenizi sağlayacaktır.  Doğu ve Batı'nın buluştugu, eski bir imparatorlugun modern bir metropol ile birleştigi lokasyonu ile İstanbul'un tüm güzellikleri sadece bir adım ötede... Gizemli cami ve minarelerinden egzotik çarşilarına ve nargilecilerine, kıtalari ve kültürleri tek bir panoramik sahnede birlestiren nefes kesen Boğaz Köprüsü ile İstanbul sizi bekliyor.  Yola çıkmak için ne bekliyorsunuz?