W İstanbul

4.2 

Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler, İstanbul, 34357, Türkiye   •  Hava:   

Yerel Saat Telefon +90 212 381 2121

4.2

MEGA ODA

Mega Odanın boyutları seni şaşırtacak. Şık detaylarla donatılmış bu modern yaşam alanı, geniş yaşamak isteyenler için ideal seçim. Ek bir pencere ile daha fazla gün ışığının ve daha geniş bir alanın tadına var. 

Oda içi eğlenceye gelince, sınır yok. İster son model ses sistemi Bose Wave Radio Station ile müzik dinle, ister LG Electronics LCD televizyonundan izleyecek bir şeyler bul. Kendine özel MixBar'ının farkıyla kendi barmenin ol ve misafirlerini şaşırt. Eğlence değil iş vakti mi? Geniş deri masanda dataport, kablosuz High-Speed internet erişimi ve dual-line/caller ID/hoparlör/konferans konuması/sesli mesaj özellikleriyle iletişimin her aşamasını kolaylaştıracak bir telefon.Güne son vermek için ise kendini W imzalı yatağına göm ve kaz tüyü yastık ve destekleyicilerin rahatıyla keyifli bir uyku çek. 

Modern tasarım ve Türk geleneklerinin yenilikçi karışımı seni oda ışıklandırmasından banyo dizaynına kadar şaşırtacak.

Mega Oda'da her şey daha büyük.  ayrı tualet ve duş ile Osmanlı iç mimarisinin farklarını hatırla. Orman yağmuru duşunda W misafirlerie özel adaçayı ve limon aromalı Bliss® ürünleriyle stresini at. (40 metrekare)

  • Yüksek Tavan
  • W Signature Yatak
  • Yağmur Ormanı Duşu

Tüm oda kategorileri için Standart Hizmetleri görüntüle.