View Information
W İstanbul
Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler · İstanbul34357 · Türkiye 
Telefon:
+90 212 381 2121
· Fax:
+90 212 381 2199
· Yerel Saat:
17:45
· Hava:
Genelde yağmurlu,
13 °C
mask
Mega Room Bedroom Who3028gr.127560
specialoffer-bg
Check In
#
Check Out
#
Oda(lar)
Kişi Sayısı
Oda başına çocuk sayısı.

MEGA ODA

Hem iç mekan (son derece rahat yatak) hem de dış mekan (büyüleyici şehir manzaralarına sahip özel balkon) uzmanları için düşünceli ve şımartan hoşluklarla bezenmiş geniş ve modern yaşam alanı olan Mega Oda'nın ebatlarını takdir edeceksiniz. Bu ferah ve geniş köşede, daha fazla güneş ışığı ve büyüleyici manzaranın keyfini süreceksiniz; çünkü Mega Oda daha fazla pencereye sahiptir.

Özel surround ses sistemli Bose wave radyo istasyonu, 32" LG Electronics Düz Ekran LCD TV ve filmlerle dolu medya kütüphanesi özellikleri sunan son teknoloji eğlenece sistemizin yarattığı deneyimi herkes sevmektedir - rahat divana uzanmadan önce büyüleyici MixBar'dan bir aperatif almayı unutmayın. Büyük deri masada kablolu ağa erişin veya kablosuz Yüksek Hızlı İnternet Erişimi sağlayın, tek noktadan teknoloji bağlantısı için veri portu, konferans görüşme, hoparlör/arayan kimliği ve sesli mesaj için iki telefon hattı özelliklerinden faydalanın.350 ilmekli dokuma çarşaf, yastık kılıfı, kaz tüyü yorgan ve kuş tüyü yastıkla donatılmış W imzalı yatağınızın davetkâr konforu eşliğinde dinlenin. Dekorasyon eşyalarından ışık düzenlemesine kadar odanızın her köşesinde tam uyum içerisinde çalışan modern tasarım ile Türk tasarımının zarif karışımının tadını çıkarın.

Mega Oda'da her şey daha büyük - Ayrı duş ve tuvaletiyle klasik Osmanlı tarzında tasarlanan şık mermer banyonun  sağladığı konforun keyfine varın. Lavabonun yanındaki W ziyaretçilerine özel limon + adaçayı banyo ve vücut ürünlerinden oluşan Bliss® altılı paketle stresinizi atmak için  oyalanın. (40 metre kare)

  •  Yağmur Ormanı Duşu