View Information
W İstanbul
Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler · İstanbul34357 · Türkiye 
Telefon:
+90 212 381 2121
· Fax:
+90 212 381 2199
· Yerel Saat:
15:13
· Hava:
Az bulutlu,
8 °C
 

IŞILTILI ANLAR

 

ROCK YILDIZLARINA LAYIK SÜİT

Olayı siz belirleyin.

"Sıradışı"lar, kendileri gibi unutulmaz ve eşsiz partiler hakeder! Özel etkinliğinizde yaratıcılığınızı kullanın ve gecenizi istediğiniz gibi tasarlayın.

İster benzersiz WoW Süitimizde, ister nefes kesen E-WoW Süitimizde, ister seçkin Cool Corner Süitimizde olun, misafirleriniz ile birlikte unutulmaz bir deneyim yaşamak için ihtiyacınız olan ortam bizde! 

 

Eğlenceni kendin yarat.

Ezber bozan hizmetlerimizle misafirlerini şımart ve eğlence anlayışını baştan yarat! Buluşma yerinizi seç, menüye karar ver, ve parti konseptini tasarla. Eğlence başlasın! W'da anı yaşa. Eğlence daha uzun sürsün istersen, süitlerimizdeki son model ses sistemi ve özel DJ kabini ile geceye devam et. Cesur ol, bu gece senin gecen!

  • Özel Partiler
  • Doğum Günleri
  • Happy Hours
  • Afterpartiler
  • Bekarlığa Veda Partileri
  • Mezuniyet Partileri

Leading Tunnel'ın göz alıcı ışıltılarının arasından kendinden emin adımlarla geçtikten sonra, nefes kesen süitlerimizin manzarası önünde poz ver. Keyifle DJ performanslarını dinlerken, W imzalı birbirinden lezzetli kokteyllerimizle kendini şımart.

 

PARTİNİN TADINI ÇIKAR

Geceni Aydınlat

Rahat ve doğal bir ortam yarat. Sana özel DJ performanslarıyla, sadece sen ve misafirlerin için ayrılan terasta, lezzetli büfenin tadını çıkar.

El yapımı W kokteyllerinin ve taze atıştırmalıkların sınırsız ayrıcalığını yaşayın. Retox zamanı başlasın!

Unutulmaz bir parti ile streslerinizden uzaklaşın ve rahatlayın. Emin ellerdesiniz.

 

GECE DEVAM EDİYOR

SIRADA NE VAR?

Partini kalabalık bir kutlama ve sana özel parti sonrası etkinlikler ile kişiselleştir. 

Odak noktası sen ol!

Gözler senin üzerinde!

 

SİZ TASARLAYIN

Bekarlığa Veda Partileri

W Istanbul'da tamamen sizin isteklerinize göre düzenlenmiş ufkunuzu genişletecek, eğlence anlayışınızı kökünden değiştirecek partileri tasarlayabilirsiniz.Whatever/Whenever hizmet anlayışıyla tüm ihtiyaç ve istekleriniz için buradayız.

 

DIŞARDA HAVA NASIL?

Şşşhh....Aramızda!

Güneş ışığını ve açık havayı etkinliğinizin bir parçası haline getirmek için W Secret Garden sizin için en uygun mekan. Şehrin kalbinde gün batımının tadını çıkarın.  

 

PARTİNİ PLANLA

Başlamaya hazır mısın?

Bizi arayın ya da mail atın. Etkinliğinizin güzel geçeceğinden emin olabilmeniz için buradayız. Ne isterseniz/Ne zaman isterseniz.  Sormanız yeterli. 

Telefon numarası: +90 212 381 21 21

Email: mine.taner@whotels.com