View Information
W İstanbul
Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler · İstanbul34357 · Türkiye 
Telefon:
+90 212 381 2121
· Fax:
+90 212 381 2199
· Yerel Saat:
15:11
· Hava:
Az bulutlu,
8 °C
mask
Bar823x234
specialoffer-bg
Check In
#
Check Out
#
Oda(lar)
Kişi Sayısı
Oda başına çocuk sayısı.

STARWOOD BAĞLILIK PROGRAMI

Tel: 90 212 381 2121

Dokuz Belirgin Marka
Dünya genelinde 1000 adetten daha fazla oteli ve resortu kapsayan şekilde, üyeler her bir Starwood Ayrıcalıklı Konuk markalarına öncelikli erişime sahiptir - Sheraton  Otelleri ve Resortları, Sheraton'un Four Point'i, W Otelleri, Aloft, The Luxury Collection, Le Meridien, Westin Otelleri ve Resortları, Element ve St. Regis.

1000 adetten fazla Hayret Verici Otel
Otel koleksiyonumuzun katışıksız kapsamı parmak ısırtacak özelliktedir. Bora Bora'da gözlerden uzak bir kıyı gölünde yer alan bir bungalova, Bilbao'da Frank Gehry tarafından tasarlanan  bir odaya, Venedik'in Büyük Kanalı'na nazır bir süite giriş yapın .... bu sadece bir başlangıçtır. Buna ilave olarak, elit otellerimizin 47'den daha fazlası Conde Nast Traveler's Altın Listesi'nde adlandırılmıştır.

Basit Oda Ödemesi
Bir standart odamız mevcut ise, bir odanız var demektir. İşlem bu kadar basittir. Starpoint'iniz için ödeme zamanı geldiğinde, indirim uygulanmayan tarihler için, ekstra Starpoints kullanmanıza veya  elit tabakalı bir üye olmanız için endişe etmenize gerek yoktur. Ödeme için bu yenilikçi yaklaşıma yanıt olarak, Starwood Ayrıcalıklı Konuğu yıllık Freddie Ödülleri'nde çoğu kez ‘'En İyi Ödeme Ödülü'' ile ödüllendirilmiştir.

Ayrıcalıklı Konuk
Giriş-seviyesi aşamamız olan Ayrıcalıklı Konuk ile, katılımda bulunan otellerde harcanan her geçerli ABD Doları için ücretsiz  gece, uçuşlar ve daha fazlası için, her zaman iki Starpoint kazanacaksınız. Bir ücretsiz  gece ödülü kazanmak için tipik olarak üç kez kalmanız gerekmektedir.
Ve, aynı zamanda yüzlerce hava yolunda uçuş biletleri için Starpoint'i kullanabilirsiniz veya Starpoint'i çoğunlukla 1:1 bazında 30 ana hava yoluna transfer etmeyi seçebilirsiniz.
İlave olarak, SPG.com'da rezervasyon yaptığınızda, En İyi Tarifeli Garantimiz'e güvenebilirsiniz.

Altın Ayrıcalıklı Konuk
Altın statüsünü kazanmak için,  bir takvim yılı içinde toplam olarak 10 kez (veya 25 gece) otelde kalınır ve indirim uygulanmayan tarihler olmaksızın Ayrıcalıklı - Ücretsiz Gece Ödüllerimizin faydalanımlarını, SPG.com'da rezervasyon yaptığınızda En İyi Tarifeli Garantimiz'i - ve aynı zamanda giriş yaptığınızda geliştirilmiş odalara giriş yapmak ve aynı zamanda öğleden sonra saat 4:00'da çıkış yapmak ve daha fazla Starpoints için avantajlar kazanılır (harcanan ger geçerli ABD Doları için üç adet)! 

Platin Ayrıcalıklı Konuk
Bir takvim yılı içinde toplam olarak 25 kez (veya 50 gece) kalınarak Platin Ayrıcalıklı Konuk üye özelliğine ulaşılır. Platin Ayrıcalıklı Konuk üyeler Altın Ayrıcalıklı Konuk üyelerin bütün faydalanımlarını elde ederler ve buna ilave olarak otele varışlarında hoş geldiniz letafeti ve giriş yapılırken en iyi odaya sahip olma (standart süitler dahil olmak üzere) ve Kompliman Türünden Oda-içi İnternet Erişimi gibi ayrıcalıklara sahip olurlar. İlave olarak, güncellemeleri ve ödülleri güvenceye almak, opera biletleri için rezervasyon yapmak üzere... ve hatta bir çocuk bakıcısı bulmak için,  üyeler rezervasyonlar ile ilgili olarak 888-625-4991 telefon numarasından Platin Özel Danışmanı'nı arayabilirler.

Ücretsiz Gece Ödülleri
Kategori 1 Oteller için ücretsiz geceler 2.000 Starpoints kadar az şekilde başlar!
(Gerekli Starpoints otel kategorisine dayalı olarak değişir). Starwood Ayrıcalıklı Konuğu Ücretsiz Gece Ödülleri'nde indirim uygulanmayan tarihler olmaksızın uygulanan tek programdır. Eğer standart bir odamız mevcut olur ise, o oda sizindir. Starpoint'lerinizi muhafaza etmek isterseniz, seçili otellerdeki Cash & Points programımızdaki avantajdan faydalanın. Veya, seçili yerlerde birbirini takip eden dört gece kalmak için Starpoint'inizi kullanın ve biz de sizi bir beşinci gece için ağırlayacağız. Şartlar ve Koşullar kısmına bakınız.

Hava Yolları
SPG, havayolu ile seyahatte Starpoint'i ödemek için iki adet kullanışlı yol temin etmektedir.
1. SPG Uçuşları vasıtasıyla yüzlerce havayolunun uçuş biletleri için Starpoint'leri doğrudan ödeyin.  Sık olarak uçuş yapan kişilerin tipik ödüllerinin zorluklarından sakının. Eğer bir uçuş mevcut ise, bu uçuşun bileti için Starpoint'leri ödeyebilirsiniz.
2. Çoğu 1:1 bazında olmak üzere, Starpoint'i 30 adetten fazla hava yolunun sık olarak uçuş yapan kişilere ait programlarına transfer edin. 20.000 Starpoint'i transfer edin ve biz de sizin transferinize 5.000 Starpoint bonus dahil edeceğiz. Şartlar ve Koşullar kısmına bakınız.
(Puan : Hava Mili)
Aeroplan/Air Canada 1:1
Air Berlin 1:1
Air China Companion 1:1
Air New Zealand & Air Points 65:1
Alaska Airlines Mileage Plan 1:1
Alitalia MilleMiglia 1:1
All Nippon Airways (ANA) Mileage Club 1:1
American Airlines AAdvantage 1:1
Asia Miles 1:1
Asiana Airlines 1:1
British Airways Executive Club 1:1
Continental Airlines(R) OnePass 2:1
Delta Air Lines SkyMiles 1:1
El Al Israel Airlines No Transfer Option
Emirates Skywards 1:1
Flying Blue 1:1
Hawaiian Airlines 1:1
Iberia Plus No Transfer Option
Japan Airlines (JAL) Mileage Bank 1:1
King Club Miles 1:1
LAN LANPASS 1:2
Mexicana Frecuenta 1:1
Miles and More 1:1
Qatar Airways 1:1
Saudi Arabian Airlines Alfursan 1:1
Singapore Airlines KrisFlyer 1:1
Thai Airways International Royal Orchid Plus 1:1
US Airways Dividend Miles 1:1
United Mileage Plus 2:1
VARIG Smiles 2:1
Virgin Atlantic Flying Club 1:1

Anlar
SPG.com/moments'i keşfedin ve bırakın açık indirim başlasın!
Yaşam boyunca bir kez yaşanacak deneyimlere özel erişim ve teklif için Starpoint'lerinizi kullanın.
Geçmiş Anlar ise Justin Timberlake Paketi'ni (bir show için mükemmel oturma yerleri ve aynı zamanda onun provalarına ve show-öncesi ses kontrolüne özel erişim) ve bir NASCAR Paketi (Nextel Tower'dan NASCAR Nextel Kupası'nın Pepsi 400 yarışını seyretmek, NASCAR'ın dört aysı zaman şampiyonu Jeff Gordon ile tanışma toplantısı ve Busch Serisi yarışa biletler) içine dahil etmektedir. Yaşam içerde daha iyi.
Şartlar ve Koşullar kısmına bakınız.

Ürünler
Bir sonraki kaçışınız veya yaklaşan iş seyahatinde Starpoint'lerinizi şahane bir plaja veya rahatlatıcı bir spa uygulamasına çevirin. Hatta bunları bir Westin Heavenly Yatağı eve getirmek için bile kullanabilirsiniz. Starwood Ayrıcalıklı Konuk üyeleri Starpoint'leri Amazon, Starbucks, Gap, Bliss Spa, Westin At Home ve diğerleri gibi ortaklardan ürünler ve hediyeler için kullanabilirler.
Ürünlerin hepsi dünya genelinde mevcut değildir.
Herhangi bir sorunuz olur ise, bize sormakta tereddüt etmeyiniz.
Şartlar ve Koşullar kısmına bakınız.

Üyeliğinizi Maksimize Edin
Bir Starwood Ayrıcalıklı Konuğu olmak gerçekten istediğiniz şeylere erişim sağlamanızı gerçekleştirir - her zaman için mevcut en iyi fiyat tekliflerimize, 9 farklı marka kapsamı içinde yer alan 940 adetten daha fazla hayret uyandırıcı otele ulaşmak ve indirim uygulanmayan tarihler için endişe etmeksizin Ücretsiz Gece Ödüllerinizi kullanma olanağına sahip olmak. Starwood Ayrıcalıklı Konuğunun sizi nerelere kadar götüreceği hususunda ilham sahibi olmuş durumdasınız ... şimdi kendi yolculuğunuza başlama zamanıdır.
Eğer bir Starwood Ayrıcalıklı Konuğu değilseniz, bugün katılın. Halen bir üye iseniz, bir Starwood Ayrıcalıklı Konuğu olarak sizin olabilecek akla hayale gelmez deneyimler ve fırsatlar hakkında daha fazla keşfetmek için aşağıda verilen linklerden bir tanesini kullanın.

Faydalı Linkler
Üye Olun
En İyi Tarifeli Garantimiz'i öğrenin
SPG.com'da Hotel Explorer'ımız ile bir sonraki kaçışınızı planlayın.
American Express'ten Starwood Ayrıcalıklı Konuk Kredi Kartı için Başvurun.
Starpoint'leri Satın Alarak hesap bakiyenizi Arttırın.
Şartlar ve Koşullar

SPG IPHONE APP