View Information
W İstanbul
Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler · İstanbul34357 · Türkiye 
Telefon:
+90 212 381 2121
· Fax:
+90 212 381 2199
· Yerel Saat:
15:10
· Hava:
Az bulutlu,
8 °C
mask
specialoffer-bg
Check In
#
Check Out
#
Oda(lar)
Kişi Sayısı
Oda başına çocuk sayısı.

STUDIO SÜİT

Gündeminizdeki iş ve eğlence maddeleriyle birlikte iş ve eğlence için fazlasıyla yeterli odaya sahip Studio Süitimizdeki en bilinçli gezginsiniz. Deri masada kablolu ağa erişmek veya kablosuz Yüksek Hızlı İnternet Erişimi sağlamak, tek noktadan teknoloji bağlantısı için veri portu, konferans görüşme, hoparlör/arayan kimliği ve sesli mesaj için iki telefon hattı özelliklerinden faydalanmakla kalmazsınız, istediğinizde size yazıcı/tarayıcı/faks makinesi de sağlamaktayız, dolayısıyla iş ağınızda ihtiyaç duyduğunuz her şey parmaklarınızın ucunda.

Geniş medya kütüphanemizden seçtiğiniz film ve duvara monte 42" LG Electronics Düz ekran LCD TV ile eğlence olağan yaşamda olduğundan daha büyük; müzikle ilgileniyorsanız, Bose wave ses istasyonumuz sizi bekliyor.Yoruldugunuzda 350 ilmekli dokuma çarşaf, yastık kılıfı, kaz tüyü yorgan ve kuş tüyü yastıkla donatılmış W imzalı yatağınızın davetkâr konforu eşliğinde dinlenmeden önce büyüleyici Munchie Box ve minibarımız tüm oda içi faaliyetlerinizde size mükemmel bir arkadaş olacaktır.  Dekorasyon eşyalarından ışık düzenlemesine kadar süitinizin her köşesinde tam uyum içerisinde çalışan modern tasarım ile Türk tasarımının zarif karışımının tadını çıkarın.

Ayrı duş ve tuvaletiyle klasik Osmanlı tarzında tasarlanan şık mermer banyoda çift evyenin sağladığı konforun keyfine varın. Ayrı duş ve tuvaletiyle klasik Osmanlı tarzında tasarlanan şık mermer banyonun  sağladığı konforun keyfine varın. Lavabonun yanındaki W ziyaretçilerine özel limon + adaçayı banyo ve vücut ürünlerinden oluşan Bliss® altılı paketle stresinizi atmak için  oyalanın. (40 metre kare) 

  • Yağmur Ormanı Duşu
  • 42" Duvara Monte LCD TV