View Information
W İstanbul
Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler · İstanbul34357 · Türkiye 
Telefon:
+90 212 381 2121
· Fax:
+90 212 381 2199
· Yerel Saat:
15:09
· Hava:
Az bulutlu,
8 °C
mask
Wow Suite Living Room Who3028gr.127577
specialoffer-bg
Check In
#
Check Out
#
Oda(lar)
Kişi Sayısı
Oda başına çocuk sayısı.

WOW SUIT

Bu sofistike süitin ebatlarını ve sunduğu olanakları sadece tek bir kelime ifade edebilir: WOW. Üç metre yüksekliğindeki yüksek tavanlar ve yüksek pencereleri ile İstanbul'un telaşesinin üzerindeki bu çatı katı ayrı asma kat yatak odası, içten yemek odası, tam mutfağı, 1 ½ banyosu ve tüm istek ve arzulara uygun modern lüks eşyaları ile eksiksiz bir havadar dublekstir - herkes için ve yapmak istediğiniz her şey için birçok oda bulunmaktadır. Dekorasyon eşyalarından ışık düzenlemesine kadar süitinizin her köşesinde tam uyum içerisinde çalışan modern tasarım ile Türk tasarımının zarif karışımınına aşık olacaksınız.

Bose wave radyodan gelen gevşetici müzik eşliğinde 350 ilmekli dokuma çarşaf, yastık kılıfı, kaz tüyü yorgan ve kuş tüyü yastıkla eksiksiz bir konfor sunan W imzalı yatağınızda kendinizi tam sukünete teslim edin. Veya özel surround ses sistemli, duvara monte 42" LG Electronics düz ekran LCD TV ve kişisel olarak seçilmiş W favorilerden oluşan geniş medya kütüphanesinden oluşan son teknoloji eğlence sistemiyle ayrı oturma odanızda dinlenmenin keyfini sürün. Bu fırsattan yararlanmak için Mix Bar'dan leziz bir aperatif seçerken aynı zamanda mükemel şekilde soğutulmuş bir eliksir karıştırın. W Kitchen'da gurme seçimlerinin lezzetine varın veya altı kişiye konforlu şekilde oturma imkanı veren yemek odasına geçmeden önce mutfakta kendi Epikür eserinizi yaratıverin. Geniş deri masa, Yüksek Hızlı İnternet Erişmi,  tek noktadan teknoloji bağlantısı için veri portu, konferans görüşme, hoparlör/arayan kimliği ve sesli mesaj için iki telefon hattıyla (biri kablosuz) donatılmış ayrı ofisinizde işlerinizi yoluna koyun.

Zarif mermer banyo lüsk çift evyesiyle birlikte klasik Osmanlı tarzında tasarlanmıştır ve sizi yağmur ormanı duşundan süzülen suyun altında gençleşmeye davet etmektedir. Ancak küvetin yanındaki W ziyaretçilerine özel limon + adaçayı banyo ve vücut ürünlerinden oluşan Bliss® altılı paketle stresinizi atmak için büyük küvetinize tamamen gömülerek oyalanmayı unutmayın. (105 metre kare) 

  • Yemek Odası
  • Asma Kat Yatak Odası
  • Yağmur Ormanı Duşu
  • 42" Duvara monte LCD TV
  • Mutfak