W İstanbul

4.2 

Süleyman Seba Cad. No: 22, Akaretler, İstanbul, 34357, Türkiye   •  Hava:   

Yerel Saat Telefon +90 212 381 2121

4.2

WOW SÜİT

Bu sofistike süitin ebatlarını ve sunduğu olanakları sadece tek bir kelime ifade edebilir: WOW. Üç metre yüksekliğindeki yüksek tavanlar ve yüksek pencereleri ile İstanbul'un telaşesinin üzerindeki bu çatı katı ayrı asma kat yatak odası, içten yemek odası, tam mutfağı, 1 ½ banyosu ve tüm istek ve arzulara uygun modern lüks eşyaları ile eksiksiz bir havadar dublekstir - herkes için ve yapmak istediğin her şey için bol bol yer bulunmaktadır. Dekorasyon eşyalarından ışık düzenlemesine kadar süitin her köşesinde tam uyum içerisinde çalışan modern tasarım ile Türk tasarımının zarif karışımınına aşık olacaksın.

Bang & Olufsen radyodan gelen gevşetici müzik eşliğinde 350 ilmekli dokuma çarşaf, yastık kılıfı, kaz tüyü yorgan ve kuş tüyü yastıkla eksiksiz bir konfor sunan W imzalı yatağında kendini tam sukünete teslim et. Veya özel surround ses sistemli, duvara monte LG Electronics düz ekran LCD TV son teknoloji eğlence sistemiyle ayrı oturma odanda dinlenmenin keyfini sür. Bu fırsattan yararlanmak için minibardan leziz bir aperatif seçerken aynı zamanda MixBar'dan mükemel şekilde soğutulmuş bir eliksir karıştır. W Kitchen'da gurme seçimlerinin lezzetine var veya altı kişiye konforlu şekilde oturma imkanı veren yemek odasına geçmeden önce mutfakta kendi Epikür eserini yaratıver. Geniş deri masa, Yüksek Hızlı İnternet Erişmi, tek noktadan teknoloji bağlantısı için veri portu, konferans görüşme, hoparlör/arayan kimliği ve sesli mesaj için iki telefon hattıyla (biri kablosuz) donatılmış ayrı ofisinde işlerini yoluna koy.

Zarif mermer banyo lüsk çift evyesiyle birlikte klasik Osmanlı tarzında tasarlanmıştır ve seni yağmur ormanı duşundan süzülen suyun altında gençleşmeye davet etmektedir. Ancak küvetin yanındaki W ziyaretçilerine özel limon + adaçayı banyo ve vücut ürünlerinden oluşan Bliss® altılı paketle stresini atmak için büyük küvetine tamamen gömülerek oyalanmayı unutma. (105 metre kare) 

  • Yemek Odası
  • Asma Kat Yatak Odası
  • Yağmur Ormanı Duşu
  • Duvara monte LCD TV
  • Mutfak

Tüm oda kategorileri için Standart Hizmetleri görüntüle.